"Liczby życia. Co numerologia mówi o Tobie i innych" Violetta Kuklińska-Woźny

Tytuł: Liczby życia. Co numerologia mówi o Tobie i innych
Autor: Violetta Kuklińska-Woźny
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 358
Moja ocena: 4/6
Dostępna również: Talizman.pl

Violetta Kuklińska-Woźny urodziła się w 1959r. w Świdnicy. Ukończyła Akademię Ekonomiczną na wydziale inżynieryjno - ekonomicznym we Wrocławiu i studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim we Wrocławiu w zakresie doradztwa zawodowego. Mieszka i pracuje jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w szkole ponadgimnazjalnej w Świdnicy. Przywiązuje ogromną wagę do pracy nad samym sobą. Praktykuje jogę i medytację. Lubi podróże. Od 12 lat interesuje się parapsychologią. Jej pasją jest numerologia. W 1998 r. uzyskała certyfikat o specjalności parapsychologicznej. Ukończyła Akademię Astrobiologii w Łodzi. Odbyła liczne szkolenia w zakresie: nieinwazyjnych metod poznawania człowieka, hipnozy, odmiennych stanów świadomości, tatry jogi, psychologii, relaksacji, energii kolorów, psychografologii, NLP, z fizyki radiestezji i geomancji oraz numerologii. Szczególną miłością obdarzyła psychografologię i numerologię.

W rączki wpadła mi jedna z pozycji Pani Violetty, a mianowicie "Liczby życia. Co numerologia mówi o Tobie i innych". Od zawsze interesowałam się numerologią, zastanawiałam się co liczby mogą powiedzieć o człowieku, więc gdy otrzymałam powyższą pozycję, od razu zaczęłam czytać o sobie.

Violetta Kuklińska-Woźny w swojej książce wprowadza nas w świat numerologii. Jasno napisany wstęp wyjaśnia nam pewne sprawy, poglądy na ten temat, czy chociażby mechanizm działania. Aby nie popaść w chaos podczas odczytywania swojej drogi życia, Violetta w jednym z początkowych rozdziałów uczy, jak obliczyć, jaką liczbą jesteśmy:

"Przykład wyliczenia drogi życia dla osoby urodzonej 14.05.1984r.
Wibrację liczby drogi życia obliczamy: 1+4+0+5+1+9+8+4=32
Sprowadzamy liczbę 32 do liczby jednocyfrowej 3+2=5 Liczba 5 stanowi wibrację liczby drogi życiowej." [str. 24]

W moim przypadku liczba drogi życiowej wynosi 3, także przeczytałam wszystkie informacje dotyczące mojej osoby. Violetta Kuklińska-Woźny opracowała wiele dziedzin życia. Przeskakując po rozdziałach można wiele się o sobie dowiedzieć. Czytając tylko informacje na temat liczby życiowej 3, a także liczby dnia mojego urodzenia itd. dowiedziałam się naprawdę wiele rzeczy o sobie. Część z nich już wiedziałam i co może zaskoczyć wielu czytelników - sprawdziło się. Cechy osobowości, zainteresowania, upodobania - to wszystko ma miejsce w życiu realnym już teraz. Czytając "Liczby życia. Co numerologia mówi o Tobie i innych" miałam wrażenie, że rozmawiam z jasnowidzem, który siedzi przede mną i mówi wszystko, co wyczytał z mojej twarzy czy ręki.

Aby nie być gołosłowną, przejrzałam także rozdziały dotyczące bliskich mi osób. Cechy osobowości sprawdziły się. Upodobania także. Zachowanie w pewnych okolicznościach również. Wiadomo, każdy z nas może odebrać książkę inaczej. Jedni ludzie w nią wierzą, inni patrzą z przymrużeniem oka, a jeszcze inni uważają to za głupstwo. Sięgając po książkę nie brałam wszystkiego na poważnie, dzięki czemu poczułam się miło zaskoczona. Wiem czego unikać, jak poradzić sobie w wielu kwestiach.

Książkę polecam każdemu, kto interesuje się numerologią, a także tym, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego o sobie, bądź sprawdzić, czy książka nie kłamie. ;)

Za możliwość zapoznania się z powyższą pozycją dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia