"Ocaleni przez Anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie" Dr Doreen Virtue

Tytuł: Ocaleni przez Anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie
Autor: Dr Doreen Virtue
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 323
Dostępna również: Talizman.pl

Po zapoznaniu się z pozycją Dr Doreen Virtue pt. "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej" miałam chęć zgłębić się w kolejne dzieło autorki. Tym razem sięgnęłam po książkę poświęconą świadectwom ludzi, którzy doświadczyli anielskiego wsparcia. Jakie były moje wrażenia?

Istnienie Aniołów - prawda czy mit? Jedni uważają to za bajeczkę dla niegrzecznych dzieci, inni wierzą, bo sami doświadczyli ich pomocy. Jakie jest ich zadanie? Trwanie i dbanie o bezpieczeństwo, dawanie delikatnych znaków, aby ocalić swojego podopiecznego. Ale czy każdy zwraca na te sygnały uwagę? "Ocaleni przez Anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie" jest zbiorem świadectw ludzi, którzy otrzymali sygnały ratujące ich przed niebezpieczeństwem.

Pierwszym świadectwem zamieszczonym w książce jest historia kobiety, która miała wizję wypadku samochodowego. Poprosiła chłopaka o zwolnienie i zapięła pasy. Kilka sekund później zderzyli się z samochodem jadącym zdecydowanie za szybko. Skutki były zdecydowanie mniejsze, niż wizja przedstawiała. Anioły uratowały im życie.

Kolejne historie są podobne. Jedni jak ta kobieta widzieli wizje, inni odczuwali obecność Aniołów, jeszcze inni słyszeli ich szept, albo otrzymywali pomóc od nieznajomych osób. Nie byli to tylko ludzie wierzący. Wiele wypowiedzi udzielały dzieci, osoby starsze, wierzące i niewierzące, które potrzebowały pomocy, gdyż zagubiły się w dotychczasowym życiu.

Dr Doreen Virtue w interesujący sposób przedstawia każdą z historii. Ich różnorodność sprawia, że człowiek staje się czujniejszy. Pod koniec książki autorka zamieściła kilka wskazówek, jak doświadczyć wsparcia Aniołów i innych istot. Jak uwrażliwić się, zacząć dostrzegać znaki informujące o niebezpieczeństwie.

Po przeczytaniu powyższej pozycji zaczęłam być wrażliwsza. Nie powiem, że od razu zaczęłam dostrzegać obecność swojego Anioła Stróża, ale wiem, jak nie przejść obojętnie wobec Jego pomocnej dłoni.

Czy polecam "Ocaleni przez Anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie" Dr Doreen Virtue? Zdecydowanie tak! Autorka prostym językiem przedstawiła historię zwykłych ludzi, takich jak my. Każda historia jest przypisana tematycznie do danego rozdziału, nie ma zbędnego chaosu. Polecam, bo naprawdę warto zapoznać się z powyższą pozycją.

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości Pana Mariusza z Studio Astropsychologii

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia