"Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie" Karol Leopold Cetlin

Tytuł: Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie
Autor: Karol Leopold Cetlin
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 168
Dostępna również: Talizman.pl

Sen jest moją ulubioną czynnością zaraz po czytaniu książek. Mogę zasnąć wszędzie, w każdych warunkach. Nie straszne jest mi światło czy muzyka. Jednak największą wadą jest fakt, że tych snów po prostu nie pamiętam. Jeżeli jakiś fragment snu czy chociażby jeden element zapadnie w mojej pamięci, szybko zaglądam do dostępnych mi źródeł, aby sprawdzić jego znaczenie. Zawsze chciałam posiadać umiejętność kształtowania swoich snów, chciałam świadomie przeżywać go i móc go pamiętać przez kolejne tygodnie; więc kiedy zobaczyłam w ofercie wydawnictwa Studio Astropsychologii pozycję Karola Leopolda Cetlina pt. "Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie" wiedziałam, że muszę się z nią zapoznać.

Karol Leopold Cetlin jest osobą, która swój charakter ukształtowała dzięki innym ludziom. Jest niewiele osób w jego życiu, którzy naprawdę wnieśli coś do jego świata i uczynili go człowiekiem takim, jakim jest. A jaki jest? Od wielu lat interesuje się światem, zadaje sobie pytania, na które stara się odpowiedzieć z biegiem czasu. Najwięcej czasu poświęca rozwojowi osobistemu i duchowemu. Najciekawsza, według autora, dziedzina to parapsychologia (jak sam mówi, nie ezoteryka!). Po pewnym czasie założył stronę internetową i zajął się świadomym snem.

Wiele razy słyszałam, że przeciętny człowiek przesypia średnio 1/3 część swojego życia (w moim przypadku jest to zapewne 1/2 życia). Ludzie śpią, bo wymaga tego organizm, ale czy wykorzystują ten czas efektownie? Autor w swojej pozycji stara się pokazać, jak wykorzystać sen, by korzystnie działał na nasze życie. Zamiast budzić się bez świadomości tego, co działo się w naszym śnie, Cetlin pokazuje sposób, aby zapamiętać jak najwięcej i wdrążyć to w życie.

Książka liczy sobie zaledwie 168 stron, to na ich kartach zawarte jest naprawdę wiele treściwych informacji. W pozycji Karola Cetlina znajdziemy sposoby, jak zapamiętać i kontrolować swoje sny. Pokaże jak prowadzić dziennik i starać się odgadnąć znaczenie informacji przesłanych nam podczas biernego odpoczynku. Dla osób lubiących podróżować kluczową informacją będzie jak przeżywać życiowe przygody nie wychodząc z łóżka. Brzmi to absurdalnie? Być może, ale Cetlin napisał to tak wiarygodnie, że sama mam zamiar w najbliższym czasie odbyć podróż do odległych zakątków świata. Ciekawe jest też Prawo Przyciągania tak często omawiane na lekcji fizyki, a tutaj przedstawione z zupełnie innej perspektywy.

Kto by nie chciał kontrolować swoich snów? Robić rzeczy niemożliwych w codziennym życiu? Odbyć podróż z najbliższą przyjaciółką czy chłopakiem swoich marzeń? We śnie łatwiej jest pokonać swoje lęki, fobie. Wykorzystując świadomy sen można żyć dwa razy dłużej. Z nauką kontrolowania snów jest jak z jazdą na rowerze - jeżeli raz się jej nauczysz, nie zapomnisz do końca życia. Ile w tym prawdy to nie wiem, dopiero się przekonam z pozycją Karola Leopolda Cetlina "Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie". Pozycja jest napisana łatwym i przystępnym językiem, więc nie powinna sprawiać nikomu trudności. Polecam, naprawdę warto!

Za możliwość zapoznania się z pozycją Karola Cetlina dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia