TOP 10 - Książki, które chcielibyśmy otrzymać w prezencie!

Top 10 to akcja, przy okazji której na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą bliżej poznać bloggera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - wypatruj nowych tematów.

Dziś przyszła pora na... Książki, które chcielibyśmy otrzymać w prezencie!

Jakiś czas temu pojawił się podobny temat, ale co szkodzi poinformować Mikołaja o swoich marzeniach? Tym razem skupię się na innych pozycjach, niż przy poprzednich top10.


Pozostanę przy tych 8. pozycjach. Są to książki, które chciałabym mieć na swojej półeczce. Dworek pod Lipami zbiera same pozytywne recenzje i nie odstrasza swoją objętością. Trylogia Hanny Cygler cieszy się sporą popularnością, a każdy kolejny czytelnik zachwala jej styl i sposób posługiwania się słowem polskim. Wiśniowy dworek to tak zwana przysłowiowa wisienka na torcie, ponieważ mam w planach zebrać wszystkie pozycje Katarzyny Michalak. Szczęśliwe zakończenie, ponoć bardzo dobra obyczajówka, a na takie mam największą ochotę!

Czy któraś z tych książek Was zainteresowała? Czytaliście? Jakie macie po nich wrażenia? I co najważniejsze... Jakie są Wasze wymarzone książki? :)

_____________________
Wiele z Was już zauważyło, że przy każdej kolejnej Waszej wizycie gości tu inna szata graficzna. Wciąż szukam idealnej, a jak już znajdę to po prostu szybko mi się nudzi. A na świąteczne jeszcze za wcześnie ;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia