Zmiany na blogu

Witajcie!

Jak pewnie zauważyliście, sporo się tu pozmieniało. Potrzebowałam zmiany i to dużej. Chyba udało mi się sprostać swojemu wyzwaniu, aczkolwiek nie jest jeszcze tak, jakbym chciała. Na pierwszy rzut poszła szata graficzna, nieco skromna, jasna, chyba przejrzysta. Wciąż nad nią pracuję, jednak to, co głównie zamierzałam zrobić zostało już wykonane.
Kolejną zmianą był adres bloga. Znana byłam pod nazwą 4marca, jednak za bardzo kojarzyła mi się z moim dawnym blogiem (dla niewtajemniczonych, ta strona poprzednio była blogiem typowo refleksyjnym, jednak przeszła metamorfozę) oraz była zbyt mało związana z tutejszą działalnością. Obecnie mieszkam sobie pod adresem slowa-czytane i zagoszczę tutaj na dłużej. Przepraszam za wszelkie kłopoty, które mogliście mieć z dotarciem tutaj.
Następnie, co postanowiłam zmienić, a raczej wprowadzić to recenzje filmów przeze mnie obejrzanych. Wiem, że sporo takich postów jest ostatnio umieszczanych, jednak potrzebuję miejsca, gdzie uporządkowałabym swoje "doświadczenie filmowe" i mogła się z Wami nim podzielić. Co jeszcze wprowadzę? Kiedyś obiecałam, iż częściej będą się pojawiać posty, w których będę informowała o przecenach danych pozycji w niektórych księgarniach. Mam zamiar zrobić z tego stały cykl, aczkolwiek jeszcze nie wiem o jakiej częstotliwości.

Czy podobają Wam się zmiany? Wiem, że zniknął tak przez niektórych uwielbiany kociak, aczkolwiek nieco mniej tutaj pasował. Macie jakieś aluzje? Chętnie dowiem się, jak według Was prezentują się zmiany. A już od jutra wprowadzam nowe cykle, o których wyżej wspomniałam. Czy coś jeszcze? Z gruntownych porządków to chyba wszystko.  :) 

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia