"Droga do Różan" Bogny Ziembickiej - nowe wydanie!

Drogę do Różan poleca Beata Tyszkiewicz, która tak napisała o książce:
To cudowna książka o życiu w miłości, przyjaźni i wśród piękna.
O życiu składającym się z właściwych wyborów i małych przyjemności.
O domu pełnym czułości, wspomnień i zapachów.
Kraków nie spieszy się tak jak Warszawa, tam ludzie delektują się życiem.


A o czym dokładnie jest ta książka?Droga do Różan to pierwsza część wielopokoleniowej sagi rodzinnej, której akcja toczy się w Krakowie i okolicach. To książka o miłości, sile kobiecej przyjaźni, gotowaniu i tajemniczych krakowskich zaułkach. Książka, po którą z równą przyjemnością sięgnie nastolatka, jak i dojrzała kobieta. Powieść, która wzrusza i bawi. Wyśmienity pomysł na relaks w ciepłe, wiosenne popołudnie.


Dworek w Różanach to rodzinny dom Zosi Boruckiej, która żyje tam szczęśliwie z ojcem, swoją dawną nianią Zuzanną, wśród przyjaciół. Z pasją zajmuje się kwiatowym ogrodem oraz ekologicznymi uprawami. I marzy o założeniu rodziny z Krzysztofem, którego kocha od dawna.
Jednak życie bywa przewrotne – rodzina Boruckich traci ukochane Różany. W Krakowie Zosia zaczyna nowe, zupełnie inne życie. Czy zazna jeszcze radości i szczęścia? Spełni marzenia o miłości? Czy otuchę i wsparcie da jej Krzysztof czy Eryk – przyjaciel, który nie ukrywa, że chciałby być kimś więcej?


Książka pojawi się w księgarniach 22 maja 2013 roku nakładem wydawnictwa Otwarte.


_________________________________________________________________________


Jesteście zainteresowani nową wersją? Ja bardzo. Nie miałam jeszcze przyjemności przeczytać książki, nawet w tej starszej wersji, więc tym bardziej skuszę się na nową. Zwłaszcza, że została wzbogacona o przepisy kulinarne, a co najlepiej poprawia przyjemność czytania? Coś dobrego pod ręką.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia