Czasopisma językowe - Colorful Media

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Młodzi ludzie często wyjeżdżają za granicę w celach zarobkowych, więc znajomość danego języka jest wręcz niezbędna. Nauka jednak nie każdemu przychodzi łatwo, potrzebne są dodatkowe materiały, ciekawe sposoby nauki. Sama nie raz narzekałam, jak trudne potrafią być języki obce, skomplikowana gramatyka, trudne do zapamiętania słówka. Pomóc mogą magazyny językowe, które w sposób ciekawy przekazują wiedzę. W takich czasopismach specjalizuje się wydawnictwo Colorful Media (Facebook).


W swojej ofercie posiadają sześć czasopism językowych:Business English Mag
azine (Facebook) to jedyny magazyn na polskim rynku, dzięki któremu poznasz język angielski biznesowy. Powstaje przy współpracy polsko-brytyjskiego zespołu i jest biznesowym magazynem dla polskojęzycznych czytelników.


Business English Magazine zawiera polskie słownictwo do anglojęzycznych artykułów. Wybrane artykuły można odsłuchać online
w formacie MP3 dostępnych za pośrednictwem kodów podanych
w czasopiśmie. Przekonaj się sam, że angielski w biznesie nie jest taki trudny.
Deutsch Aktuell
 (Facebook) to dwumiesięcznik tworzony pod patronatem merytorycznym Wydawnictwa Wagros specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.


Przyjemne uzupełnienie nauki
Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów mogących służyć zarówno do samodzielnej nauki, jak i pracy w grupie, z nauczycielem. Nasi Czytelnicy to osoby uczące się indywidualnie języka niemieckiego oraz nauczyciele i lektorzy, którzy wykorzystując DEUTSCH AKTUELL w nauczaniu, uatrakcyjniają w ten sposób zajęcia.
¿Español? Sí, gracias
 (Facebook) to dwumiesięcznik tworzony przez hiszpańsko-polski zespół (większość materiałów powstaje w Hiszpanii) specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.


Dzięki regularności, z jaką ukazuje się¿Español? Sí, gracias nauka jest ciekawa, ponieważ artykuły dotyczą bieżących wydarzeń i aktualnych tematów, a także poruszają zagadnienia związane z konkretną porą roku. W ten sposób nasi Czytelnicy, szkoląc język hiszpański, poszerzają jednocześnie swoją wiedzę dotyczącą nie tylko krajów i regionów hiszpańskojęzycznych, ale także wielu innych dziedzin, takich jak technika, psychologia, polityka, muzyka czy sport.Français Présent (Facebook) to dwumiesięcznik tworzony przez francusko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka francuskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.


Magazyn jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Może być pomocny osobom, które uczą się w sposób systematyczny, jak i wszystkim tym, którym zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych i poszerzeniu zasobu słownictwa. Słownictwo, które zostało opracowane do tekstów, pomoże w pełni zrozumieć tekst - Czytelnik nie musi więc korzystać ze słownika, a zaoszczędzony czas może przeznaczyć na naukę nowo poznanych słówek.Ostanowka: Rossija! (Facebook) to magazyn stworzony z myślą o uczących się języka rosyjskiego. Kolejne numery pojawiają się co trzy miesiące.


Tematyka, jaką obejmuje pismo, to m.in.: kultura i sztuka rosyjska, religia, historia, muzyka, sport, telewizja, podróże, literatura i wiele innych. Może być pomocny zarówno osobom, które uczą się w sposób systematyczny, jak i wszystkim tym, którym zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych i poszerzeniu zasobu słownictwa.English Matters (Facebook) to dwumiesięcznik tworzony przez polsko-brytyjski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.


English Matters to jeden z sześciu magazynów do nauki języków obcych wydawanych przez Colorful Media.  Nasi Czytelnicy to osoby uczące się indywidualnie języka angielskiego oraz nauczyciele i lektorzy, którzy wykorzystując ENGLISH MATTERS w nauczaniu, uatrakcyjniają w ten sposób zajęcia.


Powyższe magazyny wyróżniają się wśród innych tym, że są napisane w języku obcym, przez co mamy możliwość czytania w oryginale. Dodatkowo w czasopiśmie znajdują się słowniczki, a także wyjaśnienia co trudniejszych zdań. Tematyka jest przeróżna - od kultury, po religię, muzykę, historię, czy chociażby literaturę i podróże. Kolorowe zdjęcia, ciekawe artykuły, większość nawiązująca do bieżących wydarzeń sprawiają, że nauka języka przychodzi bardzo łatwo i jest przyjemna. Czasopisma wydawane przez Colorful Media charakteryzują się także dobrej jakości papierem.


Każdy z nich można nabyć po okazyjnej cenie w Kiosku Colorful Media. Poza tym dostępne są także w EMPiK'u i innych tego typu sieciówkach. Przed zakupem warto przejrzeć magazyn, czy tematyka odpowiada. Jest także możliwość zakupienia prenumeraty bądź numerów archiwalnych. Sądzę, że wydanie niecałych 10 zł od czasu do czasu na takie czasopismo nie jest wcale dużym wydatkiem, a na pewno przyczyni się do lepszego poznania wybranego przez siebie języka. Sama planuję systematycznie uczyć się z nimi i liczę na naprawdę dobrą zabawę!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia