Zimowy konkurs u Antyśki!

Witam w ten mroźny wieczór! W takie dni najchętniej zaszyłabym się pod kocem z kubkiem gorącego kakao i dobrą książką w ręce. Jednak we wtorek czeka mnie kolokwium, a tydzień później pierwsze egzaminy, także nie mogę sobie pozwolić na takie rozpieszczanie samej siebie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ułatwić Wam to zadanie. Postanowiłam zorganizować konkurs, w którym do zdobycia będzie najnowsza powieść Doroty Sumińskiej pt. "Historie, które napisało życie". Nie będzie żadnych pytań konkursowych, nie będziemy sobie życia utrudniać w ten i tak zimny i pracowity miesiąc.Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jestem ja, autorka bloga Slowa Czytane.
2. Nagroda pochodzi z mojej domowej biblioteczki i nie podlega wymianie pieniężnej.
3. Konkurs trwa od 18.01.14r. do 18.02.14r. do północy (czasu blogowego).
4. Koszty wysyłki pokrywam ja (polecony ekonomiczny).
5. 19.02.14r. spośród zgłoszeń wylosuję jedną osobę, do której powędruje powieść "Historie, które napisało życie", a wyniki podam do ogółu na blogu.
6. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu napisać:
- Formułkę typu "zgłaszam się", abym wiedziała, że na pewno bierzesz udział w konkursie
- Adres e-mail, aby w razie wygranej móc się skontaktować
7. Możesz, ale nie jest to konieczne, udostępnić bannerek konkursowy, dodać do obserwatorów na czas konkursu czy polubić mój fanpage
8. Warunkiem uczestnictwa jest adres do korespondencji na terenie Polski.
9. Nie wysyłam książki za granicę.

Myślę, że wszystko jasne, w razie pytań proszę pisać. Dodatkowo, jeżeli będzie ponad 50 zgłoszeń do puli dorzucę książkę niespodziankę, która powędruje do drugiego szczęśliwca. To chyba na tyle, a ja wracam do nauki... Ciężkie jest życie studenta, gdy zbliża się sesja ;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia