Wyniki zimowego konkursu!

Tak jak obiecałam, dzisiaj publikuję wyniki zimowego konkursu, w którym do wygrania była najnowsza powieść Sumińskiej "Historie, które napisało życie". W zabawie wzięły udział 32 osoby, co nie jest wcale takim złym wynikiem, jednak do dorzucenia drugiej książki do puli trochę Was brakowało. Nie szkodzi, powieść, którą miałam zamiar dorzucić będzie do wygrania w następnym konkursie ;)A teraz to, na co wszyscy czekamy! Udokumentowane przygotowanie losów i wybór zwycięzcy. Zapraszam! (Nie patrzcie na milion kubków na biurku, w trakcie losowania piłam pyszną herbatkę i wcinałam jogurt)

W trakcie wypisywania losów

Wszystkie losy po wycięciu...

...wrzucone do mojego ulubionego świecznika

Moja ręka w trakcie losowania zwycięzcy...

...i oto jest!


monotema@wp.pl
Gratuluję!

Za chwilkę napiszę wiadomość do zwyciężczyni z prośbą o adres i w poniedziałek wyślę nagrodę. :)
Przy wypisywaniu losów zdziwiło mnie, jak wiele z Was posiada adres mailowy na gmailu. W pewnym momencie chciałam zrobić małą statystykę, tylko stwierdziłam, że lepiej wykorzystam ten czas na czytanie kolejnej powieści ;)

Co robicie w ten piękny, jakże wiosenny dzień? Co ciekawego właśnie czytacie?

P.S. - Ogłaszam wszem i wobec, że nasz kolega Emil jest bardzo zazdrosny o zwycięstwo koleżanki. Gdy poinformowałam go, kto został wylosowany, skomentował to w ten sposób: "dziwnie napisałaś moje imię :D powinnaś napisać wylosowałam. Emila :D" (oryginalna pisownia zachowana!)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia