sobota, 8 września 2012

"Dar od Aniołów. Karty misji życiowej" Dr Doreen Virtue

Tytuł: Dar od Aniołów. Karty misji życiowej
Autor: Dr Doreen Virtue
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Dostępne również: Talizman.pl

Dr Doreen Virtue jest autorką wielu książek traktujących o Aniołach. Pod jej nazwiskiem zostały wydane m.in. "Ocaleni przez Anioły", "Anielskie liczby", "101 Wróżek", "101 Archaniołów" czy chociażby powyższy "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej". Początkowo autorka była mi zupełnie obca. Dopiero zaglądając na stronę Studia Astropsychologii zwróciłam uwagę na Virtue. W telewizji często występowała jako "Anielska Dama".

"Dar od Aniołów. Karty misji życiowej" to talia 44 kart oraz podręcznik. Muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona, gdy ujrzałam przesyłkę. Talia wraz z podręcznikiem są umieszczone w małym, mocnym, solidnym pudełeczku. Dodatkowo było ono owinięte folią, aby chroniła przed zniszczeniem. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to talia 44 kart. Każda z nich jest formatu 89x127mm. Wykonane z solidnego materiału, nie gniotą się szybko i trudno je rozerwać. Ilustracje przedstawione na kartach zostały dobrze dopracowane. Szczegółowe, barwne, wyraźne. Na karcie znajdziemy nagłówek i krótki opis. Szczegółowe znaczenie każdej karty odczytamy z podręcznika dołączonego do talii.

Podręcznik ma takie same wymiary, jak talia kart. 124 strony zawierają w sobie znaczenie każdej poszczególnej karty, sposób ich użycia (łącznie z pozbyciem się złej energii) i odpowiedniego odczytania ich. Mała czcionka tekstu nie jest bardzo uciążliwa. Jest to jedynie zaleta małego, podręcznego poradnika. Spodobało mi się w podręczniku to, iż zamieszczono informację, kto stworzył daną kartę. W podręczniku można znaleźć także krótki opis o autorce.

Komu polecę "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej"? Na pewno osobom, które mają wątpliwości w pewnych sferach życia. Użycie tych kart może pomóc uwierzyć w siebie, a także zrozumieć swoje potrzeby. Nie wierzę, iż nagle karty zmienią nasze życie na zdecydowanie lepsze, ale może sprawić wiele przyjemności. Wylosowane przeze mnie karty idealnie opisały moją osobę. Być może i Wam powiedzą coś ciekawego?

Za możliwość zrecenzowania powyższego zestawu dziękuję Panu Mariuszowi z Studio Astropsychologii

10 komentarzy:

 1. Wydaje mi się, że to nie moja tematyka, ale pewnie dla osób, które interesują się ezoteryką te karty będą niezłą gratką. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie karty nie dla mnie, aczkolwiek tak jak piszesz - mogą pomóc innym ludziom podbudować swoją wartość i uwierzyć w siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przestałam już wierzyć w takie ,,zabawy'' w karty i nie wierzę w ich magiczne działanie, że potrafią zmienić nasze życie na lepsze, dlatego tym razem spasuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam inne karty tej autorki i jestem zachwycona, zamierzam poznać także i te karty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hm, takie "gadżety" mnie nie kręcą...

  OdpowiedzUsuń
 6. no trochę mnie to zaciekawiło, ale trudno by mi bylo w to uwierzyć- tak jak napisałaś :D:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Należę do osób, które kartom zupełnie nie ufają, więc i tym razem sobie je odpuszczę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hmm... Sama nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy;)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie wpisu. Będzie mi bardzo miło, gdy podzielisz się swoimi wrażeniami ;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia