wtorek, 8 kwietnia 2014

Brak nowych postów w liście czytelniczej

Z racji tego, że zmieniłam adres strony, wynikły problemy z aktualizacją postów w liście czytelniczej. Od wczoraj próbuję naprawić ten błąd i nie da rady. Jeżeli ktoś z Was wie, jak sprawić, abym ponownie pokazywała się u Was na listach i w blogrollu to bardzo proszę o pomoc. Wyszukałam przeróżne instrukcje, rady, zastosowałam je i nic nie pomaga...

Z tego powodu nie będą pojawiały się moje posty u Was. Jedyna rada na tę chwilę to ponowne dodanie mnie do listy czytelniczej na Waszych blogach. Jeżeli to nie problem to proszę o podmianę linków u siebie. Przepraszam za wszelkie problemy...


10 komentarzy:

 1. W feedly na szczęście nie ma tego problemu, widzę nowe posty;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, dobrze wiedzieć, że nie wszystkim zniknęły ;)

   Usuń
 2. Nie mogę dodać Cię w ten sposób, ponieważ nie jest to możliwe, kiedy użytkownik obserwuje więcej niż 300 osób. Za to dodałam Cię do linków na pasku bocznym. ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, zapomniałam i o tej opcji. A obserwowałaś mnie wcześniej? Wówczas możesz przestać obserwować i zacząć od nowa :) Ale dziękuję, że dodałaś mnie do paska bocznego!

   Usuń
 3. Ja widzę Twoje posty w g+, więc jest dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, chociaż tyle dobrego. Bo G+ też niekiedy szwankuje... ;<

   Usuń
 4. Ja mam ciebie w ,,panelu bocznym'', więc bez obaw ;) A z aktualizacją postów walczę od ponad miesiąca, bo co jakiś czas szwankuje niestety i nie ma na to żadnej rady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że chociaż tam będą się pokazywać moje post. Jakie problemy masz z tą listą? Bo Twoje posty normalnie mi pokazuje na bieżąco :)

   Usuń
 5. Ja śledzę Twoje posty, więc na pewno będę zaglądać. :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie wpisu. Będzie mi bardzo miło, gdy podzielisz się swoimi wrażeniami ;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia