czwartek, 12 stycznia 2017

Sesja is coming! Moja historia i "Sesyjny Poradnik" Ani Kani z Blue Kangaroo

Jestem studentką. Niektórzy mówią, że nawet wieczną, bo robię drugi już kierunek, a w planach mam jeszcze inne. Jednak nie poprzestaję tylko na tym. W międzyczasie pracuję w każdej wolnej chwili w sali zabaw dla dzieci. Dojeżdżam do innego miasta do pracy i na studia, a to sprawia, że czasu na sen i przyjemności jest mniej. Wbrew pozorom nie mam tak dużo czasu, jak to się niektórym wydaje. Przychodzi w życiu każdego studenta taki okres, w którym nie wie co ma ze sobą zrobić, zaczyna zastanawiać się nad swoimi wyborami, załamuje się, przestaje regularnie sypiać, regularnie i zdrowo jeść... Sesja! Nie zawsze jest kolorowo, studia to nie są wieczne imprezy (choć to zależy od tego, jak dana osoba się stara i jakie ma priorytety). Dziś chciałabym opowiedzieć Wam swoją historię i to, jak Ania Kania z bloga Blue Kangaroo przyszła mi na pomoc.

Jestem po 3 latach pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, a także na 1 roku filologii polskiej. Dwa kierunki, na których trzeba się sporo uczyć, dużo czytać, wiele rzeczy umieć na pamięć, na skojarzenia. Po pierwszym kierunku, poprzez częste choroby, opuszczałam sporo zajęć. Zaległości robiło się od groma! Zarywałam nocki, aby wszystko nadrobić. Przyszło co do czego i uczyłam się krótko przed egzaminem, bez spania, jedząc nieregularnie, pijąc litry kawy i energetyków, stresując się przeogromnie. Zaliczyłam każdy z tych 3 lat bez poprawek, bez powtarzania semestrów. Ale nabawiłam się problemów ze snem i żołądkiem. Następstwami tego są… kolejne nieobecności na drugim kierunku przez złe samopoczucie, częste wizyty u lekarzy – jednym słowem – zaległości. I, gdy już myślałam, że jestem w czarnej d…, że nie podołam, że nie ma sensu walczyć, przecież nie ogarnę tego ogromu materiału, nie wiem w co ręce włożyć… przyszła Ania ze swoim „Sesyjnym Poradnikiem”. 

"Sesyjny Poradnik" to zbiór trafnych i skutecznych rad, wskazówek odnośnie sesji. Przeczytać tam można o sposobach na przygotowanie się do sesji, poradzenie sobie ze stresem, ogromem materiału, skupieniem uwagi, przemęczeniem. Ania zawarła również wskazówki na to, jak skupić się na jednym zadaniu, w jaki sposób robić sobie przerwy, zwróciła uwagę również na to, co jest ważne w tym czasie oraz to, że da się przetrwać ten czas bez rezygnacji ze snu. Znajdziemy porady co robić po nauce, w trakcie czy po sesji. Przeczytałam go od deski do deski jednego wieczoru, od razu wdrążając wskazówki do swojego życia. Dzięki Ani i "Sesyjnemu Poradnikowi" zebrałam się w sobie, poczułam się pewniej i łatwiej mi nadrabiać zaległości na studiach. A nie da się ukryć, że mam ich naprawdę sporo! A jak wiecie – sesja is coming! Czasu niewiele! 

Poradnik ten napisany jest zwięźle, bez zbędnego gadania, poparty pięcioletnim doświadczeniem Ani. Wskazówki jasne, wszystko przejrzyste, a co najważniejsze… skuteczne! O wielu rzeczach nie wiedziałam, nie sądziłam, że są tak ważne, a to one uratowały mnie, moją psychikę i moją sesję. Tydzień temu ruszyła przedsprzedaż. Oficjalna premiera będzie miała miejsce 13.01.2017 w sklepie Ani (zapraszam!). Oferta jest bardzo korzystna. Mamy możliwość wyboru trzech pakietów, w zależności od naszych potrzeb i nakładów finansowych. Osobiście polecam wersje full wypas, ponieważ zawiera e-booka, motywacyjne teksty/cytaty, listę to-do, kilka maili od samej Ani, a także... przepisy na szybkie, łatwe w przyrządzeniu, zdrowe i pyszne dania, idealne do wykorzystania w trakcie sesji. Wszystko na kieszeń studenta. Sama przetestowałam kilka przepisów i będę często z nich korzystać, nie tylko w najbardziej gorączkowym okresie każdego semestru. Ale wersja podstawowa, bez maili, przepisów i motywacyjnych tekstów, również daje radę.

Gwarantuję, że pieniądze, które wydacie na „Sesyjny Poradnik” zwrócą Wam się w postaci bardzo dobrze zdanej sesji i zaoszczędzonego czasu. I to nie jednej! Wystarczy kupić, przeczytać i bez kręcenia nosem zastosować się do rad. Powodzenia na zaliczeniach! ;)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia